2. etapa VÝSTAVBA DVOJDOMŮ

Dvojdům je ideálním řešením pro ekonomicky výhodné a vícegenerační bydlení jak pro klienta, investora tak pro developera. Pro stavbu dvou sousedních a přitom zcela samostatných domů postačí mnohem menší pozemek než pro stavbu dvou solitérních objektů. Domy k sobě mohou být přisazeny štítovými stěnami nebo například garážemi. Nemusí ale mohou být funkčně propojeny pokud uvažujete například o vícegeneračním bydlení, využití druhého domu ke komerčním účelům (masáže, kadeřnice, doktor ..) anebo jako investici k pronajímání.

Důležitá informace: Tento vzorový dům můžete po dohodě navštívit !! Domluvte si termín prohlídky.

Počet místností 2x 4+1
Zastavěná plocha 114,0 m²
Podlahová plocha 192,0 m²

Cena za samostatný dům 6 990 000 Kč

Půdorys přízemí

Půdorys 2. patro

Domy NA KLÍČ

Dům je dokončen zvenčí i uvnitř do posledního detailu a připraven k okamžitému nastěhování. Koupelny jsou zařízeny, osazeny vnitřní dveře, položeny podlahové krytiny. Je vymalováno a dokonale uklizeno.

 

Domy NA DOKONČENÍ

Dům je stavebně dokončen. Vnitřní stěny jsou vyštukovány a připraveny na malbu či obklady, podlahy připraveny pro krytiny nebo dlažbu. Stačí jen dodat sanitární keramiku, dveře, vymalovat a můžete se stěhovat.

Technická specifika domů

Obvodové stěny
Velkoplošné stěnové dílce ECObeton tl. 150 mm (obvodové dílce tl. 100 mm) opatřené na vnější straně komplexním zateplovacím systémem tl. 200 mm s probarvenou fasádní omítkou.

Vnitřní stěny a stropy

Velkoplošné stěnové a stropní dílce ECObeton

Schodiště

Prefabrikované ECObeton s nášlapnou vrstvou. Zábradlí plné tl. 80 mm s dřevěným madlem opatřeným bezbarvým nátěrem, případně zábradlí ocelové.

Krov a střešní krytina

Impregnovaný dřevěný krov s laťováním a ochrannou difúzní fólií. Na půdě pochozí podlaha. Nad galerií v podkroví je vstup na půdu stahovacími schody. Strop a šikminy v podkroví jsou zvukově a tepelně izolovány minerální vatou tl. 290 mm. Střešní krytina BRAMAC

Klempířské práce

Veškeré oplechování, okapy a svody jsou provedeny z titanzinkového plechu bez nutnosti další dodatečné úpravy nebo systémové od dodavatele střešní krytiny

Úpravy povrchů
Vnitřní stěny a stropy v I. NP jsou opatřeny štukovou stěrkou. Stropy a podhledy v podkrovních místnostech jsou obloženy sádrokartonovými deskami.

Okna a vnější dveře
Pětikomorová plastová okna i dveře (vchodové, balkonové, terasové) v bílém provedení s termoizolačním trojsklem. Střešní okna dřevěná s termoizolačním zasklením včetně lemování.

Podlahové krytiny
V 1. NP v obývacím pokoji plovoucí laminátová podlaha v ceně 450 Kč/m2. V kuchyni, v hale, na schodišti a galerii, ve spíži a v hobby místnosti je keramická dlažba v ceně 400 Kč/m2. Ve 2. NP v obytných místnostech koberec v ceně 400 Kč/m2.

Vnitřní dveře
Provedení plné s povrchem CPL lamino. Dekor dle aktuální standardní nabídky. Obložková zárubeň. Kování s povrchovou úpravou dle aktuální nabídky. V případě vstupu do garáže z obytného prostoru jsou instalovány plastové dveře plné bílé.

Zařizovací předměty
V koupelně a na WC jsou zařizovací předměty – bílé umyvadlo v ceně 2000 Kč, WC kombi bílé včetně sedátka v ceně 5000 Kč. V koupelně je vana bílá v ceně 6000 Kč, umyvadlová baterie stojánková v ceně 1200 Kč, vanová baterie včetně příslušenství v ceně 1800 Kč. Veškeré baterie jsou pákové. Připojení pro automatickou pračku a sušičku včetně odpadu v hobby místnosti, zahradní ventil na vnější stěně.

Malby a nátěry

Vnitřní stěny, strop a podhledy jsou opatřeny dvojnásobným nátěrem v bílé barvě. Veškeré vnější dřevěné konstrukce, obložení a zábradlí na balkoně jsou natřeny lazurovacím nátěrem v odstínech dle firemního vzorníku.

Obklady a dlažby
V koupelně a na WC instalovány obklady v ceně 400 Kč/m2 do výše dveřních zárubní (cca 2 m). Provedení na střih hladký, bez vzorů a listel. Keramické dlaždice v kuchyni, koupelně, WC, na schodišti, galerii, na chodbě v přízemí a v hobby v ceně 400 Kč/m2. Provedení na střih hladký, bez vzorů a listel.

Vytápění a vodoinstalace
Vytápění tepelným čerpadlem Vzduch-voda. Regulace prostorovým termostatem umístěným v obývacím pokoji. Rozvod ústředního topení je proveden z měděných trubek. Vytápění zajišťují plošné oceloplechové radiátory VK v barvě bílé opatřené regulačními hlavicemi. Vnitřní rozvody vody jsou provedeny z plastových trubek. Součástí dodávky RD je krbový komín DN 150, pro vytápění akumulačními krbovými kamny (kamna nejsou součástí dodávky) a příprava rozvodů NN pro využití technologie FVE.

Elektroinstalace
Napěťová soustava 400/230 V TN-C-S, 50 Hz. Vyústění elektropřívodů v domovní rozvodnici (nástěnná plastová). Vnitřní rozvody provedeny měděnými kabely v dutinách stavebních konstrukcí, spínače a zásuvky bílé barvy, světelné vývody ukončeny svorkovnicí. Připraveny rozvody pro možnost instalace technologie FVE.

Základová deska
Základová deska je včetně hydroizolace a izolace proti střednímu radonovému riziku, dále zahrnuje betonovou podlahu včetně tepelné izolace podlahy.

Pokud máte dotazy nebo chcete domluvit prohlídku vzorového domu, neváhejte nás kontaktovat.